KONST / Litografier / Färglitografi 13636494
nr 1363 6494
CO (Carl Otto) Hultén
(1916-2015), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), 41x58cm
Carl Otto Hultén, känd som CO Hultén svensk bildkonstnär född 1916, död 2015.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:38:30
300 kr
CO (Carl Otto) Hultén
Läs mer om CO (Carl Otto) Hultén